banner transparent examsbanner goneis

 banner openeclass

 

banner fb

 

  

Επιτυχόντες κατά αλφαβητική σειρά

  1. Αγγελή Μαρία-Χριστίνα 
  2. Αγγελόπουλος Σπυρίδων 
  3. Αγελής Αθανάσιος 
  4. Αλεξοπούλου Κυριακή 
  5. Ανάστος Κωνσταντίνος 
  6. Ανδριοπούλου Αικατερίνη 
  7. Αραπογιάννης Κωνσταντίνος 
  8. Αραχωβίτη Ελπίδα 
  9. Βελαώρας Αγαθοκλής 
  10. Γαλαγάλας Κωνσταντίνος 
  11. Γαλαζούλας Νικόλαος 
  12. Γεωργίου Αλέξανδρος 
  13. Γιοπάνου Ευαγγελία 
  14. Γκάτση Παναγιώτα 
  15. Γουρνοκατέρης  
  16. Γραμμένος Νικόλαος 
  17. Γυφτάκη Ιωάννα 
  18. Δραγγάνας Κωνσταντίνος 
  19. Ζαχαράκης Παναγιώτης 
  20. Ζησιμοπούλου Βασιλεία 
  21. Καλαμπαλίκης Ηλίας-Γιάννης 
  22. Καλόφωνος Δημήτριος 
  23. Καρακάση Γεσθημανή-Σοφία 
  24. Καραντζίνη Κωνσταντίνα 
  25. Καραπιπέρη Αριάδνη 
  26. Καραχρήστος Γεώργιος 
  27. Καρδακάς Γεώργιος-Ραφαήλ 
  28. Καρτέρη Ιωάννα 
  29. Κασσάρας Μάρκος 
  30. Κούρτη Πηνελόπη 
  31. Κουτσουπιάς Απόστολος 
  32. Κυρίτσης Άγγελος 
  33. Λατσινού Αλίκη 
  34. Λωρίδα Κωνσταντίνα 
  35. Μαυρογιάννη Γεωργία 
  36. Μηλαράς Ιωάννης 
  37. Μηλιώνης Ταξιάρχης 
  38. Μητρομάρα Ειρήνη 
  39. Μότσκα Ευθύμιος 
  40. Μπαλτά Βασιλική 
  41. Μπόβολος Κωνσταντίνος 
  42. Μπραζιώτη Ζωή 
  43. Νάκου Ειρήνη 
  44. Νικολογιάννης Κωνσταντίνος 
  45. Νταγιάντα Μαρία-Κυριακή 
  46. Νταγιάντα Σοφία 
  47. Νταής Δημήτριος 
  48. Ντάλας Απόστολος 
  49. Παπαδογεώργος Μάριος 
  50. Παπαθανάσης Θωμάς 
  51. Παπακωστοπούλου Κυριακή-Φωτεινή 
  52. Παπαντώνης Θεόδωρος-Κων/νος 
  53. Παπασπύρου Γεώργιος 
  54. Πίρια Ανδρέας/Αντριάν 
  55. Πισκοπάνης Νικόλαος 
  56. Ρεπετσά Θεοδώρα 
  57. Σαμψώνας Δημήτριος 
  58. Σταθοπούλου Ελβίρα 
  59. Στρωματιά Παρασκευή 
  60. Στυλιδιώτης Νικόλαος 
  61. Σωτηριάδη Ελένη 
  62. Ταμπάκη Ειρήνη 
  63. Ταμπάκη Ερωφίλη 
  64. Τασολάμπρου Ιωάννα 
  65. Τραγουδάρα Αναστασία 
  66. Τσερπέλη Κασσιανή 
  67. Τσιακανίκα Γεωργία 
  68. Τσούκας Γεώργιος 
  69. Τσούλου Κασσιανή-Άννα 
  70. Φαρμάκη Θεοδώρα 
  71. Φλωροσκούφης Δημήτριος 
  72. Φραγκαθούλας Νικόλαος 
  73. Φυτοπούλου Σπυριδούλα 
  74. Χριστοδούλου Χρήστος 

**Παρακαλούνται οι κηδεμόνες να προσέλθουν στο σχολείο από 19 έως 20 Ιουνίου 2013 για την εγγραφή των επιτυχόντων μαθητών.
Περισσότερες λετπομέρειες στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου.